EVLİLİK TEKLİFİ  

İstanbul  karmaşasından uzak  size en özel duygular yaşatmak, bu sonsuzluğa atacağınız ilk adamı ölümsüzleştirmek için sizi bekliyor. Mekanımıza giriş yaptığımız anda meşaleler ile, sevgilinizi ilk andan itibaren şaşırmaya başlayacaktır. Yemek masasına kırmızı halıdan geçerek, sizi ışıl ışıl parlayan mumlar ve gül yaprakları serpilmiş bir masa karşılayacak. Tercihinize göre meyve tabağı ya da leziz bir yemek menüsü seçebilirsiniz. Siz baş başa romantik dakikalar geçirdikten sonra, Mekanımızda hazırladığımız foto çekim alanlarında sonsuzluğa atacağınız bu anı ölümsüzleştirebilirsiniz.

“Unutulmaz Anlar için….”

MEKANLARIMIZ

MİMOZA PARK

POLONEZ GARDEN

EVLİLİK TEKLİFİ PAKETİMİZ

* Süsleme;
* Cibinliklerle süslenmesi
* Yemek masası düzeni
* Şamdanlar, mumlar, tüller ve balonlarla süslenmesi
* Kırmızı halı 10m yürüme yolu
* Yürüme yolunu Meşalelerle aydınlatılması
* Profesyonel fotoğraf çekimi
* Özel anlarda video çekimi
* 2 kişilik akşam yemeği menüsü
* Meyve tabağı
* Alkolsüz meşrubatlar

Ses
Dilerseniz müzik olabilir küçük bir ses sistemiyle istediğiniz müzik listesi sırayla çalınır. Özel anlarda istediğiniz şarkılar organize edilir.

Beykoz… Şehirden uzak nefes almak için, yabani kuş sesleri ve yemyeşil tabiat eşliğinde, doğayı ve kültürü aynı anda yaşayabileceğiniz eşsiz bir cennet kösesi, İstanbul’un arka bahçesinde 3 farklı mekanımızda doğa ile iç içe atmosferde özel günlerinizi kutlamak, trafik kargaşasından uzak bir yürüyüş yapmak istiyorsanız, Beykoz ilçesinin sakin mekanlarımızda vakit geçirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here