Biz Kimiz?

Noya Organizasyon 2019 yılında İstanbul Beykoz’da kuruldu. Çalışmaya başladığı günden bu yana 100% misafir memnuniyeti ve kaliteden ödün vermeden devam ettiği hizmet anlayışıyla hala ilk günkü heyecanı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Noya Organizasyon, iyi ilişkiler kurarak, keyifli, farklı ve verimli işler yapıyor. Her geçen gün sizlerle beraber değerli ailesini büyütüyor ve mutluluklarınıza destek vererek çalışmalarına devam ediyor.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Her zamankinden daha parıltılı davetler… Noya Organizasyon, davetlerinize ve aldığınız hizmetlere hayat veren bir organizasyon şirketidir. Üzerinde çalıştığı alanlarda her detayı sofistike bir sadelikle tasarlar. Noya Organizasyon’un farkı tam da bu alanda devreye girer; çünkü üzerinde çalıştığı projelere, özel tasarımları ve yaratıcı ekibiyle hazırlanır. Tüm isteklerinizi doğru şekilde değerlendirip en özel gününüzü tam olarak istediğiniz gibi yaşamanızı sağlar.

Nasıl Çalışıyoruz?

Sürekli genişleyen tedarik zinciriyle, lojistik ve ulaşım alanındaki düzenlemeleriyle, genç, yaratıcı, yenilikçi ve güvenliğe önem veren günden güne büyüyen  ekibiyle, size son derece güçlü ve düzenli bir yapı sunuyor. Siz de almak istediğiniz hizmetlere Noya Organizasyon aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

3 FARKLI MEKANIMIZDA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN ÖZEL GÜNLERİNİ UNUTULMAZ BİR GÜN YAPMAK İÇİN HİZMETİNİZDEYİZ…

Doğum Günü, Evlilik ve tanışma yıl dönümü yemeklerinize sizin kadar önem veriyoruz. Beykoz, Polonezköy ve Şile’de 4 adet Mekanımız ile, önemli günlerinizin her anını ölümsüzleştirmek ve unutulmaz yapmak için hazırız.

İster dostlarınızla isterseniz baş başa geçirebileceğiniz yıl dönümleriniz için eşsiz bir gün geçirmenizi bizde sizin kadar istiyoruz. Doğa ile iç içe, İstanbul ‘un karmaşasından uzak mekanlarımızda size unutulmaz bir gün geçirme olanağı sunmaktan gurur duyuyoruz.

MEKANLARIMIZ :

1. POLONEZ GARDEN

www.noyaorganizasyon.org POLONEZ GARDEN
KONAKLAMA YOKTUR… KAPALI VE AÇIK ALANDA HİZMET VERMEKTEDİR

2. MİMOZA PARK

www.noyaorganizasyon.org
MİMOZA PARK
KONAKLAMA YOKTUR… KAPALI VE AÇIK ALANDA HİZMET VERMEKTEDİR

3. ŞİLE PARK

www.noyaorganizasyon.org 
ŞİLE PARK
KONAKLAMA YOKTUR… KAPALI VE AÇIK ALANDA HİZMET VERMEKTEDİR
TEILEN
Önceki İçerikPANDEMİ NEDENİYLE KAPALI
Sonraki İçerikEvlilik Teklifi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here